اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان طارم

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان طارم
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم گفت: مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به همراه رئیس اداره حراست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان، از مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان طارم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در این بازدید بر پیگیری تکمیل این مجموعه و فعال سازی آن توسط اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم و لزوم تعامل هرچه بیشتر با جامعه کار شهرستان برای استفاده از ظرفیت آن را مورد تاکید قرار داد.

وی توصیه هایی با رویکردی مبنی بر توجه بیشتر به مسائل فرهنگی و ورزشی داشته و توجه به این امر را از اصول مهم باشگاه‌ داری دانست.

غریوی با بیان اینکه ایجاد زمینه و بستری مناسب برای جذب بیش از پیش عموم مردم بویژه جامعه کارگری به محیط های ورزشی و انجام فعالیت های ورزشی در محیط هایی که اقدامات فرهنگی یکی از خط مشی های آنها است را از اهدف و اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان دانست و فضاهای ورزشی دولتی را یکی از مراکز مهم توسعه ورزش همگانی، قهرمانی و کارگری برشمرد و فعالیت موثر این اماکن طبق نظر کارشناسان و بازرسین اداره کل را دارای نقش بسیار مؤثری در توسعه ورزش عنوان نمود.

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید