اخبار

چهارمین کاریابی بین المللی استان زنجان در شهرستان زنجان افتتاح شد .

چهارمین کاریابی بین المللی استان زنجان در شهرستان زنجان افتتاح شد .
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : کاریابی اندیشه ،چهارمین بین المللی استان زنجان در شهرستان زنجان افتتاح شد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم افتتاح کاریابی بین المللی اندیشه گفت : موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیر دولتی خارجی  یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور می باشند که شناسایی فرصتهای شغلی می بایست از اولویت کاری این موسسات باشد .

احمد غریوی افزود : با توجه به اجرای برجام و فرصتهای به وجود آمده جهت اعزام نیرو به سایر کشورها موسسات کاریابیهای بین المللی هیچ یک از فرصتهای شغلی بدست آمده را نباید از دست بدهند و ساز و کار تسهیل شده جهت اخذ مجوزهای قانونی مربوطه ، مسئولیت اینگونه کاریابی ها بین المللی را بیش از پیش مینماید .

در ادامه مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه عملکرد کاریابیهای بین المللی استان تا کنون رضایت بخش نبوده است گفت :کاریابیهای استان چه داخلی و چه خارجی ، عملکرد مورد انتظار را ارائه نداده اند و قطعاً موسسات کاریابی که عملکرد مطلوب نداشته اند را رصدمیکنیم تا  طبق قوانین و مقررات مربوطه برخورد لازم به عمل آید. 

محمدرضا یوسفی ،‌در خاتمه ، با بیان این مطلب که در این برهه از زمان یکی از دغدغه های مسئولین ومردم اشتغال می باشد افزود : مراکز موسسات مشاوره شغلی وکاریابیها بخصوص کاریابیهای بین المللی می بایست با حداکثر توان خود را در جهت بکارگماری کارجویان بکار گیرند .

شایان ذکر است با افتتاح کاریابی بین المللی اندیشه در شهرستان زنجان ، تعداد کاریابی های بین المللی استان زنجان به 4 کاریابی افزایش یافت  که سه  کاریابی بین المللی در شهرستان زنجان و یک کاریابی بین المللی در شهرستان ابهر مشغول فعالیت میباشد
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید