اخبار

اولین جلسه انجمن اسلامی کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تشکیل شد

اولین جلسه انجمن اسلامی کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تشکیل شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم، اولین جلسه انجمن اسلامی کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم به اهداف انجمن اسلامی از جمله تبیین و تبلیغ و گسترش فرهنگ و معارف اصیل اسلام، در سطح اداره کل اشاره نمود.

 وی اظهارداشت: با عنایت به اینکه انجمن اسلامی تشکلی است قانونی و فعال در چارچوب انجام یکپارچه و هماهنگ فعالیت فرهنگی ، از اعضای انجمن در خواست نمود با توجه به اهداف یاد شده بدون توجه به مسائل حاشیه ای اقدام نموده و از همکاری سایر واحدها در اداره کل از جمله روابط عمومی و کمیته های تخصصی متشکله در اداره کل برای ارتقاء سطح کیفی فعالیت های انجمن اسلامی بهره برداری شود.

غریوی با اشاره به شعار سال جاری که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری شده است از تمامی همکاران درخواست نمود با تبعیت از این شعار در اداره کل با همدلی و همزبانی زمینه ارتقای کمی و کیفی فعالیت ها و خدمات رسانی شایسته به مردم استان را فراهم نماییم.

۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید