اخبار

تشکیل جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد‌مقاومتی استان با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

تشکیل جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد‌مقاومتی استان با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد‌مقاومتی استان با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به برنامه‌های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ‌اظهار داشت: آنچه که در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده در اصل تغییر فضای فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی کشور است که امیدواریم دستگاه‌ها ‌با پیگیری اقتصاد مقاومتی، زمینه را برای بهبود وضعیت اقتصادی فراهم کنند.

وی افزود: در این ستاد بحث تولید ملی، منابع و نحوه استفاده از آن، مناطق آزاد، نفت و گاز و اقلام راهبردی و استراتژیک کشور ‌‌مورد اهتمام قرار گرفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ‌در سایه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌خواهیم به رفع مشکل اقتصادی بپردازیم،‌ عنوان کرد: اگر ‌بتوانیم به این حوزه سامان درستی بدهیم به طور طبیعی می‌توانیم مشکلات عمده مردم که‌ اشتغال، رفع رکورد و رونق اقتصادی است را محقق کنیم.

وی تصریح کرد: دولت نیز در این زمینه هم در بحث فعال‌سازی واحدهای تولیدی ‌‌مشکل‌دار تسهیلاتی را پرداخت کرد ‌و برای رفع موانع تولید‌ در قالب یک قانون، پیشنهاداتی را ‌به مجلس ارائه داد‌ که تصویب و ابلاغ شد‌.

وزیر دفاع پیش از این جلسه از دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان بازدید کرد و همچنین به دیدار خانواده شهیدان بسطامیان و نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان رفت.

سردار دهقان در سفر به استان زنجان فاز توسعه‌ای سیلوی کارخانه ماهدشت زنجان را افتتاح کرد و بازدیدی از کارخانه‌های تسکو، نخ‌تایر و ایران ترانسفوی زنجان داشت.

 

۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید