اخبار

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و تقدیر و تشکر از تمام رؤسا و مدیران و کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و ادارات شهرستانی بدلیل کسب رتبه سوم دستگاههای استانی در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی، تصریح کرد: این دوره بدلیل شرایط سخت اقتصادی برای تمام مدیران کشوری سخت ترین دوره مدیریتی می باشد.

غریوی با اشاره به رعایت سلسله مراتب اداری و عمل به آن در تمام سطوح و همچنین رعایت امانت و صرفه جویی در امور، اظهار کرد: یکی از اصلی ترین رموز پیشرفت در کارها وجود وحدت و همدلی در تمام شرایط و حفظ آن و استفاده از توانایی های تمام کارکنان و نیروها و تمام ظرفیت های موجود در ادارات شهرستانی برای ارتقاء سطح ادارات و پیشبرد اهداف آنها می باشد.

وی با بیان اینکه مدیران و رؤسا آمادگی کامل برای ارائه پاسخ به تیم ارزیابی کشوری را داشته باشند عنوان کرد: شورای هماهنگی دستگاههای تابعه ادارات شهرستانی را جدی گرفته و از کلیه ظرفیتهای آن برای اجرای برنامه های شهرستانها استفاده شود.

غریوی تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع و مراجعین به ادارات و اختصاص وقت و زمان برای پاسخ گویی و رسیدگی به مسائل و مشکلات اراب رجوع باید جدی گرفته شود و همچنین رؤسای شهرستانها و مدیران پیگیر تشکیل تعاونی های توسعه و عمران شهرستانها باشند.

 

 

۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید