اخبار

سامانه دسترسی و جستجوی بخشنامه ها، دستورالعمل ها و استعلامات روابط کار در تارنمای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان راه اندازی شد.

سامانه دسترسی و جستجوی بخشنامه ها، دستورالعمل ها و استعلامات روابط کار در تارنمای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان راه اندازی شد.
به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سامانه دسترسی و جستجوی بخشنامه ها، دستورالعمل ها و استعلامات روابط کار در تارنمای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان راه اندازی شد.

احمد غریوی با اشاره به اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از سال 93 و در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع ارائه خدمات خود به صورت الکترونیکی و در بستر فضای مجازی را به جد در دستور کار خود قرار داده و سامانه هایی چون مشاغل سخت و زیان آور،ثبت نام مسئولین ایمنی کارگاه ها، مجوز مشاغل خانگی، پی گیری و جستجوی مکاتبات اداری توسط ارباب رجوع و در آخرین اقدام سامانه دسترسی و جستجوی بخشنامه ها، دستورالعمل ها و استعلامات روابط کار را در تارنمای اداره کل راه اندازی نموده است.

 با راه اندازی این سامانه کارشناسان روابط کار کشور و کلیه مراجعین و مخاطبین می توانند به کلیه بخشنامه ها، دستورالعمل ها و استعلامات روابط کاردر بخش های مختلف قانون کار از جمله مشمولین قانون کار، قرارداد کار و بازرسی کار دسترسی پیدا کرده و بدین وسیله ضمن کمک به ارتقای سطح آگاهی کارگران و کارفرمایان از مراجعات غیر ضروری ایشان به ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی کاسته شود. ایشان افزودند این اداره کل در راستای تداوم خدمات الکترونیکی خود مصمم است سامانه های دیگری را برای ارائه خدمات شایسته به مراجعین در آینده راه اندازی نماید.

۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید