اخبار

دستگاه های اجرایی می توانند نقش موثری در رفع موانع تولید ایفا کنند

دستگاه های اجرایی می توانند نقش موثری در رفع موانع تولید ایفا کنند
استاندار زنجان گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید می توانند با برقراری تعامل با تولیدکنندگان بخش خصوصی، نقش موثری در راستای تسهیل و رفع موانع تولید ایفا کنند.

 

اسداله درویش امیری در بیست و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، واحدهای تولیدی بخش خصوصی را متولی اصلی اشتغال و تولید در کشور و استان زنجان خواند و اظهارکرد: تولیدکنندگان بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی دولتی باید ارتباط دوطرفه و تنگاتنگی با یکدیگر داشته باشند.

وی حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی را از جمله وظایف دستگاه های اجرایی و خدمات رسان دولتی برشمرد و از بخش خصوصی خواست تا مطالبات و حقوق دستگاه های دولتی را به موقع پرداخت کنند تا از انباشته شدن این مطالبات و ایجاد موانع جدید در واحدهای تولیدی جلوگیری شود.

در ادامه این جلسه مشکلات 6 واحد صنعتی استان بررسی و تصمیمات لازم گرفته و برخی از مصوبات گذشته کارگروه توسط مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان دبیر جلسه ارائه شد.

گفتنی است پس از پایان بیست و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به میزبانی شرکت خالص سازان روی زنجان برگزار شده بود، استاندار زنجان به همراه اعضای کارگروه از بخش های مختلف شرکت نظیر بخش خردایش، الکترولیز و نیروگاه برق بازدید کردند.

۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید