اخبار

انعقاد تفاهم نامه فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان

انعقاد تفاهم نامه فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه فیمابین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان بمنظور حمایت از کاریابی های استان زنجان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی  با اعلام این خبر افزود: ‌به منظور شناسایی فرصتهای شغلی و تامین بموقع نیروی کار متخصص مورد نیاز صنایع مختلف استان از طریق کاریابی های غیر دولتی و اتخاذ تمهیدات لازم برای آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص وفق نیازهای صنایع مختلف استان این تفاهم نامه امضاء و نهایی شده است .

وی با اشاره بر لزوم آموزشهای بازار محور تصریح کرد :‌ با برنامه ریزی های به عمل آمده و طبق مفاد تفاهم نامه  فرصتهای شغلی ایجاد شده در صنایع استان ،‌در اختیار مدیران کاریابی استان قرار میگرد و این مدیران با هماهنگی مراکز آموزش فنی و حرفه ای نیازهای آموزشی را احصاء و در صورت لزوم استانداردهای آموزشی جدید ندوین میگردد .

یوسفی در خاتمه عنوان نمود:‌ این موضوع از مواردی بود که در کارگروه تخصصی اشتغال نیز طرح شده بود و مقرر شده بود تمهیداتی اتخاذ شود تا مدیران کاریابی با مراجعه به واحدهای صنعتی ،‌فرصتهای شغلی را احصاء و به کارجویان معرفی نمایند.

 

۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید