اخبار

دیدار مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان

دیدار مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار و گفت و گو کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش عنوان کرد: اهمیت و تاثیر ورزش بر هیچ کسی پوشیده نیست و توسعه ورزش نمودی از توسعه یافتگی یک شهر، منطقه و استان است.

غریوی با اشاره به تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات برارزش افزوده تصریح کرد:با اطلاع رسانی صحیح در مورد این قانون و نحوه ی استفاده از این قانون به شرکتها و واحدهای تولیدی و صنعتی و تلاش و برنامه ریزی میتوانیم ورزش کارگری استان را که در شأن و جایگاه خود نیست،به جایگاه خود برسانیم و شاهد رشد و شکوفایی ورزش مخصوصاً ورزش کارگری استان باشیم که در این راه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با اداره کل ورزش و جوانان استان می توانند تعامل خوبی با یکدیگر داشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و همراهان وی، توجه به ورزش را یک نیاز اجتماعی دانست و اظهار کرد: اگرچه از نظر کلی ورزش توسعه زیادی یافته است اما لازم است دست‌اندرکاران ورزش کشور در راستای همگانی کردن آن گام بردارند و امیدواریم دستگاه‌ها و شرکت‌ها در این زمینه همکاری لازم را با اداره‌کل ورزش و جوانان داشته باشند تا بیش از پیش شاهد رشد و توسعه ورزش استان باشیم.

حسینی با بیان اینکه با 14 دستگاه دولتی استان تفاهم نامه برقرار کردیم گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد امضای تفاهم نامه با اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان نیز باشیم چرا که این دو دستگاه نقاط مشترک زیادی در حوزه ورزش و جوانان با یکدیگر دارند.

در پایان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش لوح یادبودی به مدیر کل ورزش و جوانان اهدا کرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید