اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان

برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان
مدیر امور رفاه و اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اولین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: این مسابقات همه سال با همکاری متخصصان حوزه قرآنی در سطح استان و در رشته های حفظ و ترتیل و مفاهیم برگزار خواهد شدکه نفرات برتر استان به مسابقات ملی اعزام خواهند شد.

بازرگان گفت: کارگران و کارفرمایان، تعاونی ها، افراد تحت حمایت بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده این افراد شامل همسر و فرزندان بالای 15 سال می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه استان ما از قاریان برجسته ای برخوردار است تصریح کرد: در سال های گذشته تعدادی از این قاریان بدلیل بی اطلاعی از برگزاری چنین مسابقاتی نتوانستند در این مسابقات حضور پیدا کنند که به همین دلیل اطلاع رسانی در سطح استان با نصب بنر و اطلاعیه و استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استان به خوبی انجام خواهد شد.

بازرگان به عدم حضور کارفرمایان اشاره کرد و عنوان نمود: مشارکت کارفرمایان در چنین مسایقاتی بسیار ضعیف و کمرنگ می باشد که گاهی نیز مانع حضور قاریان کارگر نیز می شوند که امیدواریم امسال چنین اتفاقی نیفتد.

وی با بیان اینکه هر فرد تنها می تواند در یک رشته در مسابقات حضور داشته باشد گفت: زمان برگزاری مسابقات 17 آذر 95 می باشد که علاقه مندان می توانند با عضویت در کانال " کرامت "، به نشانی Telegram.me/Keramatkیا @Keramatk ، کانال فعالین قرآنی جامعه کار و تلاش کشور در نرم افزار تلگرام تلفن همراه از اخبار مسابقات و مطالب قرآنی مفید این کانال بهره مند گردند.

 

۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید