اخبار

صدور کارت رفاه اجتماعی ایرانیان(کارا کارت) برای کلیه کارکنان دستگاههای اجرایی

صدور کارت رفاه اجتماعی ایرانیان(کارا کارت) برای کلیه کارکنان دستگاههای اجرایی
مدیررفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه ای به منظور عقد تفاهم نامه سه جانبه فیمابین اداره کل ، استانداری زنجان و اداره کل امور اقتصادی و دارایی ، جهت صدور کارت رفاه اجتماعی ایرانیان(کارا کارت) برای کلیه کارکنان دستگاههای اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری، در سطح استان تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر ضمن تشریح دستورالعمل طرح اظهار کرد:کارت خرید اعتباری به عنوان یک وام کوچک محسوب می شود که دارنده آن می‌تواند نوسانات خرید خود را کاهش دهد و بدون مراجعه به بانک یا افراد حقیقی مانند دوستان و اقوام نیاز کوتاه مدت خود را تامین کند.

بازرگان با بیان اینکه شروع پرداخت اقساط از ماه بعد و صرفاً با اولین خرید صورت گرفته، انجام خواهد شد عنوان کرد: فروشگاه ها و مراکز خدماتی می توانند پس از دو هفته اقساط واریز شده را برداشت نمایند که این فرآیند با تسویه حساب نهایی کلیه بدهی های متقاضی به اتمام رسیده و قابلیت شارژ مجدد در سال بعد در صورت استمرار سایر شرایط وجود خواهد داشت.

وی تصریح کرد: فروشگاه های پذیرنده طرح رفاه، اتکا، امکان، فرهنگیان، هایپرسان ، سفیر ، پارسیس ، بیمه ایران ، سامسونگ ، افق طلایی و... میباشدکه در صورت ازدیاد تقاضا به تعداد این فروشگاهها افزوده خواهدشد.

بازرگان با اشاره به اینکه: طرح بسیار خوب ارزیابی شدهگفت:کارت خرید اعتباری یک ابزار مالی است که یک فرد با استفاده از آن می تواند کالایی را خریداری نماید که بدون این ابزار امکان خرید آن را نداشته است.

 

۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید