اخبار

توانمند سازی مددجویان مهم ترین اولویت کمیته امداد است

توانمند سازی مددجویان مهم ترین اولویت کمیته امداد است
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با حضور در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی توانمند سازی خانواده های زیرپوشش را مهم ترین هدف و رویکرد کمیته امداد عنوان کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان هدایت صفری در جمع مدیر کل و معاونین اداره کل تعاون کارروفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه مبنای این نهاد مقدس در بحث توانمندسازی بر اساس توان معیشتی و استعداد خانواده‌های زیر پوشش صورت می‌گیرد  افزود: در همین راستا ایجاد اشتغال‌های پایدار با توجه به توانایی و استعداد مددجویان به صورت ویژه در این نهاد مقدس مورد توجه قرار گرفته است.


وی خاطر نشان ساخت: برخی اوقات نا امنی‌ها از عدم وجود اشتغال مناسب شکل گرفته می‌گیرد، خاطرنشان کرد بسیاری از رفتارهای ناهنجار اجتماعی بر اساس عدم وجود شغل در جامعه شکل می‌گیرد.

در ادامه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در راستای احداث مجتمع‌های تولیدی و خدماتی، اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی آمادگی دارد برای مددجویان کمیته امداد زنجانی شرکت‌های تعاونی راه‌اندازی کند.

احمد غریوی  با اشاره به اینکه مجتمع های خدماتی و تولیدی برای مددجویان برای توانمند سازی ایجاد اشتغال ایشان، به منظور فروش محصولات جامعه هدف احداث می‌شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: تمامی همکاران اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان با افتخار آماده همکاری با نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی ره در راستای کمک به توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت پوشش میباشد

۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید