اخبار

تعاونی های روستایی نقش بسیار مهمی در کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی دارند

تعاونی های روستایی نقش بسیار مهمی در کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی دارند
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت تعاونی های روستایی نقش بسار مهمی درکمک به تحقق اقتصاد مقاومتی دارند وباید حامی و پشتیبان مردم در روستاها باشد تا بنیه تولید و اشتغال در روستاها افزایش یابد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در دیدار مدیرکل تعاون روستایی استان اظهاراداشت: امروزه رویکردها باید در تعاون روستایی تغییر کند و با دانش و تجربه فنی فعالیت های جدیدی ایجاد کند و با ارتباط با مردم باید کارهای زیربنایی و ماندگاری بوجود آورد .

وی خاطر نشان کرد: سازمان تعاون روستایی در زمینه های مختلف فعالیت های خوب و اثر بخشی داشته است و امیدواریم این فعالیت هاادامه دار بشد

نوری مدیر کل تعاون روستایی استان هم در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان به بحث تعاون روستایی ، به ارائه گزارش مختلفی در حوزه های  روستایی،کشاورزی ،تولیدی ،زنان و حوزه نظام صنفی کشاورزی پرداخت.

مدیر کل تعاون روستایی استان گفت تعاون روستایی از پتانسیل و ظرفیت های خوبی برخوردار است و می تواند با برنامه ریزی در خرید محصولات کشاورزی کمک خوبی برای کشاورزان باشد تا با قطع واسطه گران ، محصولات بصورت مستقیم خریداری و صادر شود و در این کار مشارکت مردم  نقش اصلی به عنوان حامی و پشتیبان کار دارد تا به تعاونی های روستایی اعتماد کنند .

 

۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید