اخبار

برگزاری ششمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95

برگزاری ششمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برکزاری ششمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و اینکه در تکریم و پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع باید در استان نمونه باشیم، تصریح کرد: ضمن حفظ احترام و رعایت ادب در گفتمان و ارتباط مردمی، پاسخگوی خواسته ها و درخواست های قانونی و آنان باشیم و البته این معنای برآوردن تمام خواسته ها نیست و پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع موجب رضایتمندی مردم است.

وی عنوان کرد: جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع بحث جدیدی نیست و ریشه در تاریخ بشری دارد. امروزه شرکت‌ها و اداراتی در کار خود موفق هستند و به پیشرفت‌های زیادی دست می‌یابند که در اذهان و خاطره مردم جایگاه به یادماندنی به‌جا گذاشته و کار و خدمات باکیفیتی ارائه کرده باشند.

غریوی با اشاره به گسترش خدمات رسانی در حوزه های مختلف بصورت الکترونیکی، اظهار کرد: خدمات الکترونیک موجب شفافیت در خدمت رسانی به مردم می شود و گسترش آن، رضایت مردمی را به دنبال خواهد داشت.

وی تعامل متقابل دستگاههای اجرایی استان را ضامن خدمت رسانی مناسب به مردم عنوان کرد و افزود: تعامل بیشتر دستگاهها با هم منشا خدمات بهتر و اثرگذارتر در استان است.

غریوی حضور رؤسای ادارات شهرستانی را در جلسات شورای هماهنگی با اهمیت خواند و خواستار برگزاری هر چه بهتر و پر رنگ تر این جلسات در شهرستانها شد.

۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید