اخبار

واگذاری 1۶۰۰ واحد مسکن مهر برای مددجویان بهزیستی زنجان تاکنون

واگذاری 1۶۰۰ واحد مسکن مهر برای مددجویان بهزیستی زنجان تاکنون
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت : تاکنون هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر برای مددجویان بهزیستی زنجان واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان،، محمد محمدی قیداری افزود: ۳۰ درصد جمعیت استان زنجان در رویکرد خاص و عام تحت پوشش سازمان بهزیستی استان زنجان هستند و بیش از ۸۵ درصد فعالیتهای این سازمان در استان به بخش غیر دولتی واگذار شده است.

وی اظهار کرد: ۱۹ هزار معلول در استان زنجان تحت پوشش بهزیستی استان هستند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت:۶۵ درصد نوزادان در سطح استان زنجان تحت غربالگری قرار گرفتندو این  امر در سازمان به صورت جدی پیگیری می شود.

محمدی قیداری با اشاره به اینکه ۵۰ درصد معلولیت ها ناشی از اختلالات ژنتیکی است، گفت: دو هزار دانش آموز ان در سطح  مدارس در مقطع دبیرستان مورد آموزش های پیشگیری های ژنتیک قرار گرفتند که امسال این امر به آموزش ۱۲هزار نفر افزایش می یابد

وی تاکید کرد: در بحث پیشگیری از معلولیت ها ۲۸ هزار نفر تحت آگاه سازی قرار گرفتند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان از وجود ۲ هزار و ۳۰۰ زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی استان زنجان خبر داد.

محمدی قیداری همچنین از فعالیت ۱۲ مرکز روزانه در استان زنجان خبر داد و افزود: امور مربوط به کلینیک‌های مددکاری نیز به بخش خصوصی واگذارشده است.

محمدی قیداری بابیان اینکه یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی  برون‌سپاری فعالیت‌ها بوده و تقریباً بیش از ۸۵ درصد وظایف به مردم واگذارشده است، اظهار کرد: در این حوزه ۲۷ مرکز غیردولتی فعال هستند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعالیت معاونت اجتماعی بهزیستی استان زنجان تأکید کرد: بیش از ۶ هزار نفر از خدمات مددکاری این معاونت بهره‌مند می‌شوند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه تاکنون دوهزارواحد مسکونی  به مددجویان واگذار شده است، گفت : تاکنون هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر برای مددجویان بهزیستی زنجان واگذار شده است

 

۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید