اخبار

تعاونی‌ها کلید اصلی معمای بیکاری جوانان است

تعاونی‌ها کلید اصلی معمای بیکاری جوانان است
مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری زنجان گفت: در حال حاضر طبق موقعیت کشوری که در آن قرار داریم تنها راه و کلید اصلی حل معضل بیکاری جوانان، تعاونی‌ها هستند.

 

 

 

، سعید ادیبان در جمع جوانان تاکید کرد: تشکیل تعاونی‌ها و پیدا کردن تیمی قدرتمند برای تشکیل تعاونی از دل برگزاری چنین رویدادهایی به عمل می‌آید و جوانان نباید به هیچ وجه از شرکت در چنین رویدادهایی غافل شوند و به هیچ وجه به استخدام در ادارات دولتی فکر نکنند؛ چراکه ما در ادارات دیگر ظرفیتی برای استخدام مجدد نیرو نداریم.

 

وی ادامه داد: هدف ما این است که برای جوانان، اشتغال پایدار ایجاد کنیم و این یکی از مهم‌ترین اهداف شهرداری در حمایت از این رویداد بزرگ بوده است به طوری که شهرداری از همان روز اول اعلام آمادگی برای حمایت از برگزاری این رویداد در زمینه اطلاع‌رسانی و حمایت مالی را اعلام کرد.

 

ادیبان افزود: مطرح شدن ایده‌ها و تبدیل شدن آن‌ها به محصولات کاربردی در بستر چنین رویدادهایی موجب شکوفایی شهر، بالا بردن رفاه و اشتغال‌ زایی برای دانش آموختگان و جوانان دانشگاهی خواهد شد، به طوری که جوانان می‌توانند با فکر جدید شغلی جدید ایجاد کنند و از آنجایی که شهروندان سهام‌داران شهر هستند دانستن نقطه نظرات آن‌ها در مدیریت شهر بسیار تاثیر‌گذار خواهد بود

 

۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید