اخبار

برگزاری یازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان زنجان

برگزاری یازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان زنجان
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری یازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان زنجان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: این مسابقات همه ساله با همکاری متخصصان حوزه قرآنی در سطح استان ها و در رشته های قرائت (تحقیق و ترتیل)، حفظ (10 جزء، 20 جزء و کل) و مفاهیم (جلد بیست و یکم تفسیر نمونه) برگزار خواهد شدکه نفرات برتر استان به مسابقات ملی اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود، گفت: کارگران و کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت حمایت بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده این افراد شامل همسر و فرزندان بالای 15 سال می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

بازرگان با بیان اینکه مهلت ثبت نام از یکم آبان ماه تا 25 آبان ماه می باشد تصریح کرد: علاقه مندان با مراجعه به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خود می توانند در این مسابقات ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه هر فرد تنها می تواند در یک رشته در مسابقات حضور داشته باشد گفت: زمان برگزاری مسابقات 17 آذر 95 می باشد که علاقه مندان می توانند با عضویت در کانال " کرامت "، به نشانی Telegram.me/Keramatkیا @Keramatk ، کانال فعالین قرآنی جامعه کار و تلاش کشور در نرم افزار تلگرام تلفن همراه از اخبار مسابقات و مطالب قرآنی مفید این کانال بهره مند گردند.

 

۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید