اخبار

رتبه سوم استان زنجان در هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

رتبه سوم استان زنجان در هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: کارآموزان زنجانی با کسب چهار مدال طلا، یک مدال نقره و 2 دیپلم افتخار در مجموع تیمی در جایگاه سوم هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری در جلسه شورای اداری اداره کل فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 20 کارآموز از زنجان در قالب 18 تیم در مرحله کشوری حضور داشتند، افزود: امسال با سیاست جدیدی وارد این مسابقات شدیم به طوری که کارآموزان کارگاه های آموزشی که برای مرحله کشوری انتخاب شدند، برای نخستین بار بود که مسابقات مهارت را در سطح ملی تجربه می کردند.

وی ادامه داد: مرحله شهرستانی مسابقه های ملی مهارت اردیبهشت امسال با حضور 2 هزار و 17 نفر در 30 رشته به صورت کتبی و شفاهی در استان برگزار شد که در نهایت 134 کارآموز توانستند به مرحله استانی این مسابقات راه پیدا کنند.

انصاری افزود: در مرحله استانی نیز طی یک اردوی آمادگی 20 کارآموز از 134 نفر راه یافته به این مرحله، جواز شرکت در مرحله کشوری مسابقات را کسب کردند که 2 نفر از آنان در رشته های خیاطی و فناوری اطلاعات و پشتیبانی از بانوان بودند.

وی تصریح کرد: امین امیری در رشته تراش CNC، علیرضا ازلگینی در رشته فناوری طراحی گرافیک، حسین محمدی و مهران عباسی در رشته رباتیک موفق به کسب مدال طلا در هفدهمین مسابقات ملی شدند.

انصاری عنوان کرد: محمد قرابیگلی در رشته کاشیکاری مدال نقره را به دست آورد و اسماعیل صیدی و مهدی فقیهی نیا نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار در این دوره از مسابقات شدند.

هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به میزبانی استان البرز از 2 تا هشت آبان سال جاری برگزار شد.

۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید