اخبار

بهبود فضای کسب و کار یکی از مهم‎ترین گام‎های توسعه است

بهبود فضای کسب و کار یکی از مهم‎ترین گام‎های توسعه است
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: بهبود فضای کسب و کار یکی از مهم‏‎ترین گام‎های توسعه به شمار می‎رود.

 

ماهرخ بلوری ظهار کرد: سرمایه‎گذاری در زمینه توسعه کار آفرینی زنان نه تنها یک نیمه از جامعه را به صحنه اقتصاد خواهد کشاند بلکه ابتکارات جدیدی را به حوزه کسب و کار وارد می‎کند.

وی با اشاره به اینکه مهم‎ترین مسئله در این زمینه، خواست و اراده زنان هوشیار، توانمند، ریسک‌پذیر و در مجموع زنان کار آفرین است، تصریح کرد: زنان کارآفرین که می‎توانند برخی از کاستی‎های توسعه را پوشش دهند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان خاطر نشان کرد: اگر مفهوم توسعه پایدار به معنای دخالت همه استعدادها در فرآیند توسعه و بهره‎مندی همه از نتایج آن باشد، این امر نشان می‎دهد که تعاون نقش بسیار مهمی در فرآیند توسعه پایدار دارد.

بلوری با بیان اینکه اعتقاد داریم که زنان با ایمان ، پر تلاش و اندیشه‌ورز استان زنجان، می‎توانند نقش مهمی در توسعه پایدار ایفا کنند، اضافه کرد: اراده و خواست بانوان، حمایت و تأمین منابع از سوی نهادهای مسؤول و کوشش جمعی در راستای بهبود فضای کسب و کار مهم‎ترین گام توسعه محسوب می‎شود.

وی یادگیری را از گام‎های دیگر توسعه برشمرد و ادامه داد: باید یادگیری را به یک عادت همیشگی تبدیل کنیم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان یادآور شد:  خوشبختانه با طرح حقوق شهروندی از یک سو و همدلی دولت و ملت از سوی دیگر و توسعه گفت‌وگوهای ملی در فضاهای مختلف امکان یادگیری برای همه ما فراهم شده است.

بلوری اذعان داشت: چنین برداشتی از زیست اجتماعی عزم ما را در طی مسیر و پشت سر گذاشتن موانع  جزم خواهد کرد.

۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید