اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان زنجان

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید از نزدیک، نحوه ی خدمات رسانی به ارباب رجوع و انجام امور مشاهده نموده و از مشکلات موجود در این اداره شهرستانی آگاه گشت.

غریوی ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند همکاران اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان زنجان که با وجود کمبود منابع و امکانات، خدمات رسانی لازم را به مردم شریف شهرستان زنجان ارائه می نمایند، خدمت به مردم را عبادت عنوان نموده و رعایت شأن و منزلت مراجعین به این اداره را به عنوان وظیفه دینی و قانونی و اخلاقی مورد تأکید قرار داد.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی و داشتن طیف وسیعی از مراجعین، رسیدگی به موقع و پاسخگویی قانونی به مراجعین و هماهنگی و همسویی همکاران اداره شهرستان با یکدیگر و تعامل سازنده با سایر دستگاههای شهرستانی مخصوصاً دستگاههای تابعه ی وزارت متبوع را خواستار گردید.

 

 

۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید