اخبار

سومین مجمع جهانی کارآفرینی 22 آبان‌ماه برگزار می‌شود

سومین مجمع جهانی کارآفرینی 22 آبان‌ماه برگزار می‌شود
رئیس مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران گفت: سومین مجمع جهانی کارآفرینی با حضور بهزاد ناجی از ایرانیان موفق و با تجربه در حوزه تکنولوژی در آمریکا برگزار می‌شود.

 

سید هادی رضوی اظهارکرد: سومین مجمع جهانی ارزش آفرینی (کارآفرینی) جوانان ایران روز شنبه 22 آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مجمع با هدف تلاش برای زمینه‌سازی و تقویت موقعیت زنجان به عنوان یکی از قطب‌های آی‌تی، الکترونیک و برق کشور و ترویج کارآفرینی در حوزه دانش‌بنیان و فناوری روز از ساعت 9 صبح شنبه برگزار می‌شود.

رئیس مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران با بیان اینکه سومین مجمع جهانی کارآفرینی در تحقق شعار سال برگزار می‌شود، افزود: سخنران ویژه این همایش بهزاد ناجی از ایرانیان موفق و با تجربه در حوزه تکنولوژی در آمریکا است.

وی تصریح کرد: از مهم‌ترین سوابق دکتر ناجی می‌توان به نایب رئیسی شرکت‌های بزرگی چون AT&T، Excite@Home  و BlackBerry اشاره کرد.

رئیس مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران گفت: سابقه عضویت در هیأت مدیره و یا هیأت مشاوران در شرکت‌های IBM و HP و همچنین دپارتمان برق و الکترونیک دانشگاه USC نیز از دیگر سوابق دکتر ناجی است.

رضوی ادامه داد: در این همایش علاوه بر سخنرانی دکتر ناجی و جلسه پرسش و پاسخ با ایشان، سخنرانی‌های دیگری نیز در قالب پانل و میزگرد ارائه خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین مراسم افتتاحیه نیز با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خاتمی امام جمعه زنجان، اسدالله درویش امیری استاندار زنجان و پروفسور ثبوتی و ... برگزار خواهد شد.

رئیس مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران گفت: شرکت‌کنندگان در این برنامه جمع کثیری از دانشجویان، کارآفرینان جوان، اعضای مراکز رشد و پارک‌های علمی و فناوری و صاحبان صنایع و مدیران جوان فعال در حوزه فناوری خواهند بود.

وی گفت: سومین مجمع جهانی کارآفرینی زنجان با همکاری مرکز تکنولوژی مپس، دانشگاه صوفی رازی، مدرسه کسب و کار صوفی و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، سازمان ورزش و جوانان و سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، مجمع جهانی کارآفرینی هر سال با همکاری گروهی از کارآفرینان و دانشگاهیان برگزار و فرانسه، سنگاپور، مالزی، چین، آرژانتین، شیلی، سوئد نیز این برنامه را به صورت مستمر برگزار می‌کنند.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید