اخبار

بازدید دانش آموزان هنرستان فنی آیت الله خامنه ای از واحدهای صنعتی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

بازدید دانش آموزان  هنرستان فنی آیت الله خامنه ای از واحدهای صنعتی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید دانش آموزان هنرستان آیت الله خامنه ای از واحدهای صنعتی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، سیده معصومه موسوی با بیان این خبر افزود: کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین نقش موثری را در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها یافته است، به‌طوری که در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزه دارای نقش کلیدی است، از این رو تضمین حیات و بقاء کشورها نیازمند نوآوری، ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید می‌باشد.

موسوی تصریح کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی و به منظور آشنایی دانش آموزان و دانشجویان و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی اقدام به برگزاری تور بازدید و آشنایی اساتید و دانشجویان دانشگاهها و دبیران و دانش آموزان هنرستاها و دبیرستانهااز واحدهای تولیدی و صنعتی کارآفرین در استان زنجان نمودیم.

وی اظهار کرد: در این بازدید که از شرکت سیم و کابل نور زنجان به عمل آمد، دانش آموزان رشته های برق و الکترونیک هنرستان فنی آیت الله خامنه ای از نزدیک با نحوه ی تولید سیم و کابل آشنا شدند.

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید