اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با معاون سیاسی، امنیتی استاندار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با معاون سیاسی، امنیتی استاندار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه معاون اشتغال و کارآفرینی خود با مهندس موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان در محل دفتر وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان احمد غریوی ضمن تقدیر وتشکر از معاون استاندار بلحاظ برگزاری این دیدار به تشریح اهداف سازمانی پرداخت و گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی متشکل از پنج معاونت روابط کار ، کارآفرینی و اشتغال ، امور تعاون، پشتیبانی و منابع انسانی، امور اجتماعی می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه فرهنگ تعاون آسیب دیده است، اظهار داشت: اولویت کاری وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در بخش تعاون تعاونی های توسعه عمران شهرستانی است.

وی تعداد کاریابی های موجود در سطح استان را 22 کاریابی اعلام نمود و گفت: از این تعاداد4کاریابی نیزبرای اعزام نیروی کار به خارج فعالیت مینمایند

در ادامه سید بیوک موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: هم گرایی کارا و اثر بخش در یک مجموعه موجب موفقیت در آن مجموعه می شود.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه مشکل و مطالبه اصلی مردم اشتغال است، گفت: لازمه ایجاد شغل، سرمایه گذاری و رشد اقتصادی است که اگر در کشور آرامش وجود نداشته باشد، سرمایه گذاری صورت نمی گیرد که در این راستا تمامی ارکان حاکمیت باید به آرامش دولت کمک کنند وخوشبختانه در نتیجه هماهنگی وتلاش مسئولین استانی و همراهی مردم با مسئولان استان این آرامش وجود داشته وبهترین امکان برای سرمایه گذاری داخلی وخارجی را فراهم کرده است

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید