اخبار

تشکیل تعاونی‌ها می‌تواند به اشتغال پایدار منتهی شود،

تشکیل تعاونی‌ها می‌تواند به اشتغال پایدار منتهی شود،
استاندار زنجان با اشاره به اینکه تشکیل تعاونی‌ها می‌تواند به اشتغال پایدار منتهی شود، ابراز داشت: در این ارتباط باید حمایت‌های کافی و لازم از این بخش صورت گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه بانوان استان اظهار داشت: بحث اشتغال از موضوعات پر اهمیتی است که در اشتغالزایی قشر بانوان اهمیت بسزایی دارد.
وی با بیان اینکه اشتغال پایدار بانوان در گرو حمایت‌ها و ایجاد تسهیلات مناسب در این بخش است، اذعان داشت: در جلسات گذشته نسبت به ارائه تسهیلات و حمایت‌های ویژه در این حوزه از سوی دستگاه‌های مربوطه‌ تأکید فراوانی شده است.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه تشکیل تعاونی‌ها در گروه‌های چند نفره می‌تواند به اشتغال پایدار منتهی شود، ابراز داشت: در این ارتباط باید حمایت‌های کافی و لازم از این بخش صورت گیرد.
وی همچنین با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در این بخش نتایج درخشانی را به همراه دارد، خاطر‌نشان کرد: برای توسعه روز‌افزون تعاونی‌های بانوان ارائه تسهیلات مناسب ضروری به نظر می‌رسد.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه در راه‌اندازی تشکیل تعاونی‌های بانوان باید کار کارشناسی انجام شود، خاطر‌نشان کرد: نوع طرح‌ها باید با نظر کارشناسی دستگاه‌های مربوطه انجام شود.
وی با بیان اینکه ارائه تسهیلات لازم در این بخش به رشد و پویایی طرح‌ها منجر می‌شود، گفت: پس از تصویب طرح‌های مورد نظر تسهیلات لازم در این بخش ارائه می‌شود
۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید