اخبار

بازدید کارآموزان دختر فنی و حرفه ای از واحدهای کارآفرین استان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

بازدید کارآموزان دختر فنی و حرفه ای از واحدهای کارآفرین استان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید کارآموزان دختر فنی و حرفه ای از تولیدی جوراب و پوشاک مهیار و مرکز رشد، پارک علم و فن آوری دانشگاه تکمیلی علوم پایه زنجان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی خبرداد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، سیده معصومه موسوی با بیان این خبر افزود: بمناسبت گرامیداشتهفته جهانی کارآفرینی و به منظور آشنایی دانش آموزان و دانشجویان و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی اقدام به برگزاری تور بازدید و آشنایی اساتید و دانشجویان دانشگاهها و دبیران و دانش آموزان هنرستاها و دبیرستانها از واحدهای تولیدی و صنعتی کارآفرین در استان زنجان نمودیم.

وی اظهار کرد: در این بازدید که ابتدا از تولیدی جوراب و پوشاک مهیار زنجان با مدیریت آقای ضرابی در حال فعالیت می باشد به عمل آمد، کارآموزان فنی و رفه ای الزهرا (س) از نزدیک با نحوه ی تولید و بسته بندی جوراب و پوشاک آشنا شدند.

موسوی تصریح کرد: کارآموزان در مرحله ی بعد از مرکز رشد، پارک علم و فن آوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بازدید کزدند و با حضور در چندین شرکت از نوع و نحوه ی فعالیت آنها آشنا شده و به بحث و گفت و گو پرداختند.

۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید