اخبار

حمایت از توسعه مشاغل خدماتی در استان زنجان

حمایت از توسعه مشاغل خدماتی در استان زنجان
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از حمایت از توسعه مشاغل خدماتی در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی ،‌در حاشیه جلسه هماهنگی حمایت و توسعه مشاغل خدماتی با اعلام این موضوع گفت :‌ در سال گذشته 210 عنوان رشته شغل خدماتی شناسایی و احصا گردید و فرآیند کار بدین نحو طرح ریزی گردیده بود که کمیته ای تخصصی این امورات را پیگیری مینمود . ترکیب کمیته تخصصی مزبور مشمتل بر کارشناسان دستگاههای اجرایی و متخصصان امر بودند که نهایتا منجر به احصاء این مشاغل گردید که در وهله بعد موضوع توسعه این مشاغل طرح ریزی شده بود و به حول و قوه الهی این موضوع نیز در دست اقدام میباشد .

وی در ادامه تصریح کرد: موضوع حمایت از توسعه مشاغل خدماتی در کارگروه ساماندهی نیروی کار ذیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی طرح موضوع گردید و مقرر شده بود جلسه ای با حضور مدیران بانکهای و صندوق های مالی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان تشکیل گردد  که پس از تشکیل این جلسه در روز جاری مقرر شد کلیه مشوقهای توسعه مشاغل خدماتی استان در قالب بروشورهای آموزشی ترویجی توسط بانکهای حاضر در جلسه تهیه گردد که این موارد در اختیار متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خدماتی قرار خواهد گرفت.

یوسفی در پایان افزود :‌ موضوع توسعه مشاغل خدماتی در چارچوبهای مختلف پیگیری میشود و جلسه امروز حول حمایت مالی از این مشاغل بود و امیدواریم با اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش رو شاهد افزایش سهم خدمات در اشتغال استان باشیم .

شایان ذکر است در این جلسه که در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید مدیران امور شعب و کارشناسان بانکها حضور داشتند .

 

۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید