اخبار

نشست صمیمی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با بسیجیان اداره کل

نشست صمیمی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با بسیجیان اداره کل
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از نشست صمیمی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با بسیجیان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تبریک هفته بسیج و خیر مقدم به مهمانان و بسیجیان، اظهار کرد: بسیج تشکیلات نیست و تفکر و فرهنگی است که اگر بر جامعه حاکم شود خیلی از مشکلات و آسیب های جامعه برطرف می شود.

غریوی افزود: بسیج، نیروی احساسی صرف نیست، بسیج با برنامه و با بصیرت است و بسیج در بحران های انقلاب همواره خوش درخشیده است. بسیج شجره طیبه، تفکر ، روحیه انقلابی است و زمانی که روحیه بسیجی بر هر نقطه ای طنین انداز شود، قطعا آن مملکت و کشور و منطقه در مقابل ظلم خواهد ایستاد.

در ادامه دکتر عباس بابایی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری اطلاعات سپاه استان با اشاره به تهاجم فرهنگی و اقتصادی غرب و آمریکا به کشور تصریح کرد: در اقتصاد کشور بیماری وجود دارد که از 80 سال قبل ایجاد شده و آن اقتصاد بر محور تک محصولی بودن بود که بر این اساس اقتصاد مقاومتی از طرف مقام معظم رهبری مطرح گشت.

بابایی با اشاره به اینکه برای رسیدن به اقتصاد برتر و شوکوفا به زیر ساخت ها و ارکان مادی نیاز است اظهار کرد: نیروی انسانی، دانش و فناوری، مواد اولیه، انرژی، بازار مصرف و سرمایه اولیه از جمله این زیر ساخت ها می باشد.

وی تصریح کرد: کشور ما از لحاظ نیروی انسانی جوان ترین کشور دنیا می باشد، بالاترین شتاب علمی جهان را دارد، در مواد اولیه منحصر به فردترین کشور دنیاست، بازار مصرف 80 میلیون نفری داخلی و 400 میلیون نفری خارجی همجوار را داراست، دارای میلیاردها دلار ثروت ایرانیان در بانک های خارجی می باشد و با این تعاریف یکی از استثنایی ترین کشور های دنیا از لحاظ این زیر ساخت ها می باشد.

بابایی با اشاره به رابطه سرمایه و سود عنوان کرد: هر سرمایه و سرمایه گذاری به دنبال سود می باشد و هر جا که سود وجود داشته باشد سرمایه نیز به آنجا کشیده خواهد شد و هیچ ارتباطی بین سرمایه و سیاست وجود ندارد.

در ادامه مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با اهدای لوح تقدیری به دکتر عباس بابایی هفته بسیج را به تمام بسیجیان تبریک گفته و از زحمات آنان تقدیر نمود.

۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید