اخبار

دومین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان برگزار شد.

دومین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان برگزار شد.
مدیر امور رفاه و اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین جلسه کمیته اجرایی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: این مسابقات همه سال با همکاری متخصصان حوزه قرآنی در سطح استان و در رشته های حفظ و ترتیل و مفاهیم برگزار می شود که نفرات برتر استان به مسابقات ملی اعزام می گردند.

بازرگان از برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات قرآنی به نوعی برای ما تکلیف محسوب می شود و باید با همکاری و تعامل در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه استان ما از قاریان برجسته ای برخوردار است تصریح کرد: اطلاع رسانی های لازم صورت گرفته و از متقاضیان شرکت کننده در این مسابقات ثبت نام به عمل آمده است که حدود 100 نفر شرکت کننده ثبت نام کرده اند.

بازرگان تصریح کرد: این مسابقات در محل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار خواهد شد که در زمینه شفاهی 3 داور برای آقایان و 3 داور برای بانوان وجود خواهد داشت و در زمینه کتبی نیز 20 سؤال طرح خواهد گشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه مسابقات در 17 آذر ماه برگزار خواهد شد اظهار کرد: از برترین های این مسابقات نیز در جشنواره امتنان از کارگران نمونه تجلیل به عمل خواهد آمد.

۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید