اخبار

تجلیل از 6 کارآفرین برتر استان زنجان در یازدهمین دوره کارآفرینان برتر

تجلیل از 6 کارآفرین برتر استان زنجان در یازدهمین دوره کارآفرینان برتر
معاون اشتغال وتوسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در یازدهمین دوره جشنواره استانی کارآفرینان برتر از 6 کارآفرین برتر استانی تجلیل خواهد شد

محمد رضا یوسفی اظهار کرد: ثبت‌نام یازدهمین دوره جشنواره استانی تجلیل از کارآفرینان برتر در سامانه از 15 خرداد ماه امسال آغاز و تا 15 مرداد ماه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه پس از پایان مهلت مشخص شد که 243 نفر در این سامانه ثبت‌نام کردند، گفت: از نفرات ثبت‌نام کرده 78 نفر حائز شرایط بودند که طبق ارزیابی 17 نفر واجد شرایط برای رقابت پذیرفته شدند.

 معاون اشتغال وتوسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی کارآفرینان برتر استان‌ و ایجاد فرصت برای شناخت ایده‌های برتر و نوآورانه در جامعه بود، اضافه کرد: هدایت ایده‌های کارآفرینی به منظور اشتغالزایی و ایجاد رقابت سالم در بین کارآفرینان در راستای رشد و شکوفایی و استعدادها از اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره‌هایی موجب ایجاد انگیزه کار بیشتر در بین کارآفرینان می‌شود، تصریح کرد: امسال یازدهمین دوره جشنواره استانی تجلیل از کارآفرینان برتر 28 آذرماه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی استان زنجان برگزار خواهد شد.

 معاون اشتغال وتوسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طبق برنامه در این مراسم از 6 کارآفرین برتر استان در حوزه‌های مختلف تجلیل خواهد شد.

یوسفی افزود: طبق برنامه در یازدهمین دوره جشنواره استانی تجلیل از کارآفرینان برتر از یک کارآفرین حوزه کشاورزی، سه کارآفرین بخش صنعت و دو کارآفرین بخش خدمات و تجلیل خواهد شد.

۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید