اخبار

فرهنگ حمایت از تولید و تولیدکنندگان در میان مدیران نهادینه شود

فرهنگ حمایت از تولید و تولیدکنندگان در میان مدیران نهادینه شود
استاندار زنجان گفت: فرهنگ حمایت از تولید و تولیدکنندگان در مجموعه مدیران دولت نهادینه شود و همواره نسبت به تولیدکنندگان نگاه حمایتی وجود داشته باشد.

 

اسدالله درویش امیری در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان افزود: باید حامی تولیدکنندگان بود تا تنها نگرانی آنان، افزایش تولید، اشتغال و صادرات باشد و باقی نگرانی ها را دستگاه ها حل و فصل کنند.
وی یادآورشد: به همان میزانی که ما از حقوق مردم دفاع می کنیم، نسبت به حفاظت از حقوق دولت هم اصرار داریم.
درویش امیری اظهار کرد: امور مالیاتی هم بر دریافت حقوق دولت پافشاری می کند چرا که بخشی از گرفتاری های دولت باید از طریق درآمدهای مالیاتی حل و فصل شود.
استاندار زنجان به ارائه تخفیف ها و تقسیط بدهی بیمه ای برخی واحدهای تولیدی که با مشکلات اقتصادی مواجه هستند، اشاره کرد و گفت: در کنار این تخفیف و تقسیط بدهی، باید مشوقی هم برای تولیدکنندگان خوش حساب قائل شد.
وی خاطرنشان کرد: می توان این پیشنهاد را از استان زنجان به هیات دولت ارائه کرد که تخفیف ها و مشوق هایی مشمول حال تولیدکنندگان خوش حساب شود.
درویش امیری ادامه داد: به دنبال پیش دستاوردهایی در طرح رونق اقتصادی هستیم و از همین رو حمایت هایی از واحدهای تولید انجام شد.
استاندار زنجان حاصل حمایت از واحدها تولیدی را تثبیت 6 هزار شغل و ایجاد حدود 700 شغل جدید اعلام کرد.
وی عملکرد بانک های دولتی در حمایت از تولیدکنندگان را قابل قبول ارزیابی کرد و خواستار جدیت بانک های خصوصی در حمایت از تولیدکنندگان شد.
درویش امیری همراهی بانک های خصوصی را زمینه ساز دستیابی به دستاوردهای چندین برابری طرح رونق تولید برشمرد.
استاندار زنجان به مشکل یک واحد صنعتی متقاضی مجوزهای زیست محیطی برای فعالیت در زمینه تولید سرب از باتری های بازیافتی اشاره کرد و گفت: امروز استفاده از مواد بازیافتی یکی از مهمترین رویکردهای رایج اقتصادی جهان است و ایران هم می تواند از همین فرصت استفاده کند.
وی اضافه کرد: می توان با رعایت الزامات زیست محیطی، از فرصت بازیافت برای راه اندازی واحدهای تولیدی استفاده کرد.
درویش امیری بر لزوم هم فکری و همراهی مسئولان بخش های مختلف در حمایت از تولید در این استان تاکید کرد و حاصل این همراهی را حرکت در مسیر توسعه زنجان برشمرد

 

۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید