اخبار

جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده برگزار شد

جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده برگزار شد
رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده از برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان خدابنده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه حمید دنیایی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از فعالیت های انجام شده تشکر نموده و در خصوص مقررات بخش تعاون و اساسنامه تعاونی ها و حساسیتهای تعاونی های مسکن توضیحات لازم را ارائه نمود.

وی با بیان اینکه قوانین و مقررات در اساسنامه تعاونی و آیین نامه اجرایی کاملا صریح بیان شده است، تصریح کرد: ایرادات قبلی تقریبا بر طرف شده است و هیأت مدیره و اداره مکلف به اجرای اساسنامه می باشند.

دنیایی افزود: هیأت مدیره باید نسبت به برگزاری مجمع عمومی و برگزاری انتخابات اقدام نمایند و در خصوص شرایط عضویت و کاندیدا شدن اعضای هیأت مدیره مطابق مقررات و مستندات توسط کمیسیون مربوطه تصمیم گیری خواهد شد.

در ادامه علی اله کردلو رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده گزارشی از فعالیت شرکت تعاونی و از اینکه مهلت تصدی هیأت مدیره در آبان ماه سال 94 به پایان رسیده و تصدی بازرس تعاون در مرداد ماه سال 95 تمام شده است و مکاتباتی جهت برگزاری مجمع عمومی با دستور انتخابات از طرف اداره انجام شده ولی تاکنون هیأت مدیره اقدام نکرده است، ارائه نمود.

۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید