اخبار

از کار آفرینان برتر استان زنجان تجلیل شد

از کار آفرینان برتر استان زنجان تجلیل شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان، با حضور تنی چند از مسئولان استان برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهارداشت: یازدهمین دوره جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان با حضور تنی چند از مسئولان استان به میزبانی اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد تا فرصتی برای بیان انتظارات و دغدغه‌های فعالان عرصه کار و تلاش و نوآوری باشد، فعالانی که علاوه بر ایجاد اشتغال، در تلاش هستند تا با ایجاد خلاقیت در فعالیت‌های خود، گام بلندی در راستای توسعه استان بردارند.

 

وی خاطرنشان ساخت: بی‌تردید این جشنواره میعادگاهی برای گرد هم آوردن کارآفرینانی است که در عرصه کار تلاش‌های وافری را تا به امروز از خود نشان داده‌اند.

 

 

احدی با بیان اینکه امیدواریم کارآفرینان برتر استان بتوانند در عرصه ملی نیز به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یابند، خاطرنشان کرد: ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، شناسایی کارآفرینان و معرفی آن‌ها به عنوان الگو به جوانان، تشویق حامیان کارآفرینی به سرمایه‌گذاری در این عرصه، حمایت معنوی از کارآفرینان برای ایجاد کسب و کارهای جدید و ... از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره به‌شمار می‌رود.

 

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید