اخبار

زیرساخت های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات فراهم شود

زیرساخت های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات فراهم شود
-مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  محمدرضا یوسفی در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان ، افزود: این جشنواره میعادگاهی برای گردهم‌آیی کارآفرینانی است که تلاش های خوبی را در استان زنجان داشته اند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۱۰ جشنواره در استان زنجان برگزار شده و این جشنواره با هدف شناسایی کارآفرینان برگزار می شود و سه هزار کارآفرین در جشنواره حاضر بوده اند و ۱۲۰ نفر در سطح ملی نمره لازم را کسب کرده‌اند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر دارای پیچیدگی‌های خاصی بود.

یوسفی تاکید کرد: آغاز ثبت‌نام از کارآفرینان از ۱۵ مرداد ماه در سامانه مربوط صورت گرفت و ۲۴۳ نفر در این سامانه ثبت‌نام کردند.

وی افزود: افزایش ۶۲ درصدی شرکت‌کنندگان در سامانه کارآفرینی وجود داشت و پس از طی مراحل مربوط ۷۸ نفر از مرحله نخست فیلترگذاری عبور و به مرحله دوم راه یافتند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان شد، گفت: اتمام داوری بر اساس مستندات انجام  شده است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: تشویق حامیان کارآفرینی به سرمایه‌گذاری در اجرای برنامه‌های کارآفرینی، حمایت از کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار جدید و تقویت کارآفرینی از جمله اهداف جشنواره امتنان است.

یوسفی با تاکید بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات، افزود: تلاش می‌شود با شناسایی و رفع مشکلات موجود در قوانین، حوزه کسب و کار ارتقا یابد.

 

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید