اخبار

کارآفرینان نقش انکارناپذیری در توسعه جوامع دارند

کارآفرینان نقش انکارناپذیری در توسعه جوامع دارند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان در جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان با یادآوری اینکه کارآفرینان همواره به‌عنوان عامل تغییرات در جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند، افزود: امروزه توجه به مقوله کارآفرینی امری ضروری و بنیادی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی اظهارداشت: کارآفرینی فرآیندی است که کارآفرین ضمن شناسایی فرصت‌ها، ارزش جدیدی را در حوزه‌های مختلف به وجود می‌آورد.

 

وی  با اشاره به اینکه کارآفرینان نقش مهمی در توسعه جوامع دارند، اظهار کرد: ماهیت فرادستگاهی و فرابخشی ایجاب می‌کند که حمایت‌های لازم از مقوله کارآفرینی به عمل آید، لذا ترویج فرهنگ کارآفرینی، یکی از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی بوده و تحقق این امر می‌تواند کارآفرینان را به‌عنوان الگوهای برتر به جامعه معرفی کند.

 

غریوی تصریح کرد: تشویق حامیان کارآفرینی به سرمایه‌گذاری در اجرای برنامه‌های کارآفرینی، حمایت از کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار جدید و تقویت کارآفرینی در نظام کسب و کار کشور از جمله اهداف این جشنواره بوده است،.

 

شایان ذکر است ، در پایان این جشنواره، داوود سقایی از شرکت صانع روی، محمود ضرابی از شرکت پوشاک نانومهیار، مجتبی بریری از شرکت کیان‌گرم نان، احسان اعرابی از شرکت تعاونی دانش‌بنیان بهینه‌پویان، اصغر نیتی از گروه نرم‌افزاری آداک و سیدکمال جعفری از شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم به‌عنوان شش کارآفرین برتر استانی در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید