اخبار

امیدوارم عرصه کارآفرینی با نوآوری و خلاقیت همراه باشد

امیدوارم عرصه کارآفرینی با نوآوری و خلاقیت همراه باشد
استاندار زنجان در یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان گفت: امیدوارم عرصه کارآفرینی با نوآوری و خلاقیت همراه باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان اسداله درویش امیری در آیین  تجلیل از کارآفرینانی را که برای کشور ارزش‌آفرینی می‌کنند، اقدام بسیار پسندیده‌ای عنوان نمود و گفت: امیدوارم عرصه کارآفرینی هر روز نسبت به گذشته با نوآوری، خلاقیت و ارتقای شرایط کار و فعالیت همراه باشد.

استاندار زنجان ارتباط ضعیف میان دو بخش "علم" و "صنعت" در کشور را حلقه مفقوده حوزه کسب و کار و فناوری عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد این جشنواره ها  بستر مناسب و زمینه  وزمینه آشنایی و پیوند علم و صنعت را فراهم نماید.

وی راه اندازی مدرسه کسب و کار در زنجان را یک اتفاق مهم و اساسی در سطح استان و کشور دانست و افزود:  افتتاح مدرسه کسب و کار که قبل از برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر انجام شد می تواند زمینه مناسبی برای همگرایی علم و صنعت در کشور مهیا کند.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تقدیم لایحه بودجه سال 96 از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با کمک نمایندگان استان هرجا که امکان رشد و نیز امکان دفاع از بودجه وجود دارد، کاری شایسته برای استان زنجان انجام دهیم.

گفتنی است در یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان از شرکت ها و واحدهای تولیدی و خدماتی صانع روی ، پوشاک مهیار ، کیان گرم نان، بهینه پویان، گروه نرم افزاری آداک و سپنتا زیتون طارم به عنوان واحدهای برتر کارآفرین استان تجلیل به عمل آمد

 

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید