اخبار

رسالت تعاون فراهم کردن ابزارهای لازم برای ایجاد اشتغال در کشور است

رسالت تعاون فراهم کردن ابزارهای لازم برای ایجاد اشتغال در کشور است
مدیر‌کل تعاون استان زنجان گفت: رسالت تعاون فراهم کردن ابزارهای لازم برای ایجاد اشتغال در کشور است و در این راستا اقدامات خوب و موثری را انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان: موسی متوسلین در مراسم افتتاح شرکت کارگزاری آراد ایرانیان در زنجان با بیان اهمیت تعاون در کشور تصریح کرد: از تاکیدات دین مبین اسلام و یکی از ارکان اقتصاد کشور در قانون اساسی تعاون است.
 وی اظهار داشت: رسالت تعاون فراهم کردن ابزارهای لازم برای ایجاد اشتغال در کشور است و در این راستا اقدامات خوب و موثری را انجام داده است.
متوسلین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی تصریح کرد: در راستای اجرای اصل 44 باید شرکت‌های تعاونی بیش از پیش حضور داشته باشند.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان با بیان اینکه در برنامه پنج ساله پنجم بر حضور موثر تعاون در اقتصاد کشور تاکید شده است، افزود: باید تلاش شود تا به سهم 25 درصدی تعاون در بخش اقتصادی کشور که در قانون نیز تاکید شده، دست یابیم.
وی به حمایت‌های دولت از بخش تعاون کشور اشاره کرد و گفت: ایجاد صندوق ضمانت تعاون و ایجاد بانک تعاون از جمله اقدامات دولت دهم در راستای حمایت از بخش تعاون کشور است.
متوسلین در ادامه با تاکید بر اینکه باید فرهنگ تعاون در کشور و استان زنجان ساری و جاری شود، افزود: اینکه گفته می‌شود اگر شریک خوب بود خداوند نیز دارای شریک بود مانند غلطی است که باید از اذهان مردم پاک شود، چرا‌که یک دست صدا ندارد و کارها با تعاون و همکاری پیش می‌رود.
وی با تاکید بر اینکه اگر نتوانیم فرهنگ تعاون را در کشور ساری و جاری نمی‌توانیم به اهداف تعاون دست یابیم، تصریح کرد: باید با کمک به حضور بخش‌های تعاونی در اقتصاد و فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی کشور در راستای گسترش فرهنگ تعاون کمک شود.
شرکت کارگزاری آراد ایرانیان در زنجان با همکاری شرکت تعاونی طلیعه سبز یاران استان زنجان(انصارالمهدی) راه‌اندازی شده است.
شرکت تعاونی طلیعه سبز یاران استان زنجان از جمله شرکت‌های تعاونی بزرگ و فعال استان است که در بخش‌های مختلف کشاورزی و ساخت‌و‌ساز حضور فعالی دارد.

۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید