اخبار

مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: عباسچیان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان طی حکمی محمدی را به عنوان ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمدغریوی مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  در این جلسه با اشاره به ضرورت سیستم نظارتی اعتبارات دولتی، ذیحسابان را به عنوان مشاوران امین در هدایت دستگاه‌ها در مسیر قانونی و رویکرد صحیح مالی آن‌ها برشمرد و عملکرد صحیح مالی ادارات و دستگاه‌های اجرایی را ناشی از برنامه ریزی و مشاوره خوب ذیحساب‌هابیان کرد.

وی تصریح کرد: ذیحسابان ناظر بر اجرای قانون هستند و وظیفه نظارت بر کلیه رخدادها و گردشهای مالی مجموعه را برعهده دارند و این مسئولیتی خطیر است که کوچکترین کاستی و اشتباه در آن جایز نمی باشد.

 

در ادامه عباسچیان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان نیز در این مراسم ، ضمن ابراز خرسندی از تعامل مطلوب این اداره کل با ذیحسابان ، خاطرنشان ساخت : تعامل، همکاری، همفکری و اهتمام در رفع مشکلات و موانع اعتباری و توجه به رعایت دقیق قوانین و مقررات از خصیصه‌های بارز ذیحسابان است.

 وی ضمن تشکر از همکاری کلیه کارکنان و خصوصا مدیرکل تعاون کارورفاته اجتماعی استان ، عملکرد آنان را بسیار مثبت ارزیابی و تصریح کرد : با وجود کارکنان شایسته ، آگاه و مسلط بر امور ، ذیحساب بسیار روان و بدون دغدغه ، به انجام وظیفه خواهد پرداخت.

در پایان این جلسه ضمن تقدیر از زحمات دوساله عبادی ذیحساب سابق محمدی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان معرفی گردید

 

 

۷ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید