اخبار

مشارکت بیش از 6 میلیارد ریالی زنجانی ها در طرح 'احسان حسینی'

مشارکت بیش از 6 میلیارد ریالی زنجانی ها در طرح 'احسان حسینی'
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: زنجانی های نوعدوست و خیراندیش طی ماه های محرم الحرام و صفر المظفر با پرداخت 6 میلیارد و 499 میلیون ریال در طرح 'احسان حسینی' مشارکت داشتند.

 

 

 

هدایت صفری افزود: بر اساس اطلاع رسانی ها انجام شده در ماه های محرم و صفر عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) احسان و نذورات خود را در این مدت برای کمک به محرومان، نیازمندان، ازدواج جوانان و نجات بیماران جهت دهی کردند.
به گزارش ایرنا، وی تاکید کرد: در این طرح از ظرفیت عظیم احسان عزاداران سالار شهیدان برای رفع نیاز نیازمندان و محرومان تحت پوشش کمیته امداد استفاده شد.
صفری اظهار کرد: این طرح سالانه در ماه های محرم و صفر اجرا می شود و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست استان زنجان نیز قابل توجه محسوب می شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: علاقه مندانی که به هر نحوی مشتاق احسان هستند اما نمی توانند به صورت حضوری برای کمک به جامعه هدف این نهاد اقدام کنند، می توانند با شماره گیری *8877*024# اقدام به واریز وجوه نقدی و نوع احسان و شهرستان را نیز انتخاب کنند.
صفری اظهارکرد: نیازی به حضور مردم در دفاتر کمیته امداد نیست چرا که احسان کنندگان می توانند با شماره 33778195 از ساعت 7:30 صبح تا 14 ظهر هر روز به غیر از جمعه ها در تماس باشند و نیروهای کمیته امداد در درب منازل احسان های نقدی و غیرنقدی را دریافت و قبضی برای هر کدام از کمک ها پرداخت می کنند.
به گفته وی، علاوه بر دفترهای کمیته امداد 17 مرکز نیکوکاری در استان زنجان دریافت کننده کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر است.
بیش از یک هزار و 600 دختر و پسر یتیم و 519 بیمار صعب العلاج تحت پوشش این نهاد حمایتی هستند.
592
دانشجو شامل 377 دختر و 215 پسر، تحت حمایت این نهاد قرار دارند که از تعداد کل دانشجویان و دانش آموزان یک هزار و 254 نفر جزو فرزندان ایتام کمیته امداد هستند.
سه هزار و 319 دانش آموز دختر و پسر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که از این تعداد یک هزار و 495 نفر دختر و یک هزار و 644 نفر پسر هستند که از خدمات فرهنگی و تحصیلی در طول سال بهره مند می شوند.

 

6 میلیارد و 499 میلیون ریال در طرح 'احسان حسینی' مشارکت داشتند
.

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید