اخبار

سومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 برگزار شد

سومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 برگزار شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سومین جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه با اشاره به ارتباط رؤسای ادارات شهرستانی با تشکلها تصریح کرد: همکاری و هماهنگی و تعامل با تشکلها بهترین فرصت و ظرفیت خوبی برای انجام و به ثمر رساندن امورات جاری می باشد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس یک فرصت و ظرفیت مناسب می باشد عنوان کرد: رؤسای شهرستانی باید از این فرصت و ظرفیت به خوبی استفاده کنند از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف و امور شهرستان ها و پیشرفت هر چه بیشتر استان استفاده کرده و با نمایندگان و فرمانداری ها تعامل و همکاری فعال و پویایی داشته باشند.

غریوی تصریح کرد: بازدید از واحدهای تولیدی و تعاونی ها و رسیدگی به مشکلات و مسائل این واحدها را نباید فراموش کرد، چون این بازدی های از نزدیک خود قوت قلبی برای این واحدهای تولیدی و تعاونی ها می باشد.

وی با تأکید براینکه هر مسئولیت برای هر کسی هم مشکلات و هم منافعی دارد اظهار کرد: قبول مسئو.لیت به منزله ی انجام آن مسئولیت می باشد و بهانه جویی و فشار کاری زیاد قابل قبول نمی باشد و هر مسئولی باید به مردم پاسخ گو باشد.

غریوی با اشاره به تغییر اساسنامه ی مجموعه های ورزشی عنوان کرد: باید این اساسنامه ها مورد توجه قرار گیرد و رؤسای شهرستانی باید مجموعه های ورزشی شهرستانی را مورد توجه قرار داده و از تمام ظرفیت های این مجموعه ها به نحو مطلوب استفاده شود.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کمیته اشتغال باید مورد توجه جدی رؤسا قرار گیرد چرا که در شهرستانها به این حوزه توجه کافی نمی شود.اشتغال بخش مهمی می باشد که مورد توجه مقام معظم رهبری و مقامات عالی کشور می باشد که باید رؤسای شهرستانی هماهنگی و تعامل لازم و کافی را با معاونت اشتغال اداره کل داشته باشند.

غریوی در پایان از زحمات تمام معاونین و رؤسای ادارات شهرستانی و تمام کارکنان برای انجام امور محوله و مربوطه تشکر ور قدردانی کرد.

در ادامه نیز معاونین و رؤسای ادارات شهرستانی ضمن ارائه گزارش به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید