اخبار

بیمه سلامت استان زنجان 624 هزار عضو دارد

بیمه سلامت استان زنجان 624 هزار عضو دارد
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان مجموع بیمه‌شدگان بیمه سلامت استان را از آغاز فعالیت 624 هزار و 909 نفر اعلام کرد و گفت: صندوق روستاییان بیشترین عضو را در بین صندوق‌های بیمه سلامت دارد.

 

مجید صادقی به فعالیت پنج صندوق در بیمه سلامت اشاره و اظهار کرد: این صندوق‌ها شامل بیمه سلامت همگانی، کارکنان دولت، ایرانیان و سایر اقشار و روستائیان هستند.
وی مجموع بیمه‌شدگان بیمه سلامت استان زنجان را از آغاز فعالیت 624 هزار و 909 نفر اعلام و اضافه کرد: 117 هزار و 891 نفر از این مجموع عضو صندوق بیمه سلامت همگانی هستند.
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان آمار بیمه شدگان بیماران خاص در بیمه سلامت استان زنجان را 711 نفر اعلام و تصریح کرد: بیماری خاص مشمول بیماران هموفیلی، تالاسمی، دیالیزی، پیوند کلیه و ام، اس می‌شود.
صادقی با اشاره به بیمه شدن 74 هزار و 294 نفر از کارکنان دولت در بیمه سلامت استان زنجان، افزود: 20 هزار و 474 نفر از بیمه شدگان این بیمه عضویت صندوق سایر اقشار را دارند.
وی ادامه داد: صندوق روستاییان با 414 هزار و 249 بیمه شده، دارای بیشترین آمار در بیمه سلامت استان زنجان است.
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان تعداد مراکز طرف قرارداد با بیمه سلامت استان زنجان را در حال حاضر 440 مرکز عنوان کرد و ادامه داد: این مراکز شامل آزمایشگاه، مراکز درمانی شهری و روستایی، کلینیک، درمانگاه، توان‌بخشی و ... می‌شود که بیمه سلامت از این مراکز خرید خدمت می‌کند.
صادقی تاکید کرد: بیمه‌شدگان بیمه سلامت بر اساس قوانین تعریف شده در بخش بستری و سرپایی مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید