اخبار

44 میلیارد تومان از بدهی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان پرداخت شده است

44 میلیارد تومان از بدهی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان پرداخت شده است
مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان گفت: 44 میلیارد تومان از بدهی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در قالب اوراق قرضه و نقد پرداخت شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجید صادقی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: با تامین منابع صورت گرفته بخشی از بدهی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه 44 میلیارد تومان از بدهی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در قالب اوراق قرضه و نقد پرداخت شده است، اضافه کرد: در واقع مبلغ پرداخت شده برابر با بدهی این بیمه تا پایان فروردین ماه امسال است.

مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان گفت: همه مطالبات بخش خصوصی نیز شامل آزمایشگاه‌ها، پزشکان خصوصی و پرتو پزشکی نیز تا پایان خرداد ماه امسال پرداخت می‌شود.

صادقی ادامه داد: همچنین مطالبات داروخانه‌ها نیز تا پایان امسال پرداخت و تسویه شده است.

وی با اشاره به اینکه در کل کشور 40  هزار میلیارد ریال آماده پرداخت است، اضافه کرد: خوشبختانه روند پرداخت مطالبات در کشور خوب است و نگرانی‌ها در این بخش برطرف شده است.

 مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان تصریح کرد: امیدواریم با تامین منابع بدهی‌های بیمه سلامت به علوم پزشکی در سال جاری نیز پرداخت شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر 630 هزار نفر از جمعیت یک میلیون و 15 هزار نفری استان زنجان زیرپوشش بیمه سلامت هستند، اضافه کرد: بحث بر این است که تقریبا 7 درصد از مردم در کشور دارای چند دفترچه هستند.

مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان گفت: چند دفترچه بودن مردم و هم پوشانی بیمه‌ای در این بخش دارای علل مختلفی است که به دنبال پایش در این زمینه هستیم.

 

۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید