اخبار

مخالفت تشکل‌های کارگری وکارفرمایی زنجان با تفکیک بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی

مخالفت تشکل‌های کارگری وکارفرمایی زنجان با تفکیک بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تشکل‌های کارگری کارفرمایی زنجان مخالف انفکاک بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان نشست خبری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شامگاه پنجشنبه در مورد نظام سلامت با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی و نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی برگزار شد.

در این نشست احمد غریوی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به بند الحاقی به  برنامه ششم توسعهمبنی بر انفکاک بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی و ادغام آن با بیمه سلامت اشاره کرد که اعتراض تشکل‌های کارفرمایی و کارگری را به همراه داشته است.

وی با اعلام مخالفت در مورد جدایی بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی ابراز کرد: تشکل‌های کارفرمایی و کارگری به عناوین مختلف از جمله صدور بیانیه به حمایت از سازمان تأمین اجتماعی پرداختند و آن را صندوق بین‌النسلی و حق مسلم جامعه کارگری می‌دانند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس مسلما از منافع کارفرمایان و کارگران دفاع خواهند کرد موضوع درخواست تشکل‌های کارگری و کارفرمایی از تصویب لایحه‌ای که به نفع مردم باشند را مطرح کرد.

 

۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید