اخبار

بانک توسعه تعاون زنجان54میلیاردریال تسهیلات به تعاونیها پرداخت کرد

بانک توسعه تعاون زنجان54میلیاردریال تسهیلات به تعاونیها پرداخت کرد
رییس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: 54 میلیارد و 999میلیورن ریال تسهیلات طی یک سال گذشته ' از مرداد ماه پارسال تا پایان مرداد ماه امسال ' از طریق این بانک پرداخت شد.

صادق گنج خانلو' روز سه شنبه درجمع خبرنگاران اضافه کرد: 16درصد از این میزان تسهیلات به بخش کشاورزی،50 درصد بخش مسکن، هفت درصد بخش صنعت و معدن، 14درصد بخش بازرگانی و 13درصد بخش خدمات پرداخت شده است.
وی، با بیان اینکه این تسهیلات به 988 طرح در بخشهای مختلف اقتصادی پرداخت شده است، یادآور شد: این طرح ها 789نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد کرده است.
گنج خانلو، از بخشش شش درصدی جرایم تاخیر در بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته تعاون خبرداد و گفت: کلیه ی بدهکارانی که اقدام به پرداخت اقساط معوق خود به بانک توسعه تعاون کنند از بخشش شش درصدی جریمه تاخیر برخوردار خواهند شد.
وی بااشاره به اینکه بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون است، افزود: با توجه به نقش و رویکرد این بانک در ارتقا بخش تعاون به سطح 25درصد در اقتصاد ملی، 70درصد تسهیلات آن به بخش تعاون و 30درصد تسهیلات به خارج از بخش تعاون اختصاص دارد.
گنج خانلو، با اشاره به اهداف و برنامه های گسترده این بانک یکی از الزامات پیش روی بانک توسعه تعاون را کسب منابع دولتی و غیردولتی برای تقویت منابع بانک به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: در این راستا همکاری و تعامل سازنده کلیه ی دستگاههای دولتی و غیردولتی و مردم ضروری است.
وی تجهیز شبکه گسترده بانک توسعه تعاون به سامانه متمرکز 'سمات'، اتصال بیش از 85درصد شعب این بانک به شبکه بانکداری الکترونیک، بستر سازی برای ارایه انواع خدمات نوین بانکی از قبیل صدور انواع تعاون کارت، اینترنت بانک، تلفنبانک و نیز گسترش کمی و کیفی شعب رااز جمله اقدامات انجام شده در این بانک طی یک سال گذشته بیان کرد

۱۰ شهریور ۱۳۸۹ ۱۷:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید