اخبار

تجلیل از تعاونگران ایثارگر درهفته تعاون

تجلیل از تعاونگران ایثارگر درهفته تعاون
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت: درپنجمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر وتعاونگران نمونه برای تقدیر از تعاونگران ایثارگر نیز برنامه داریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان:'موسی متوسلین' روز سه شنبه درجمع خبرنگاران افزود:  در راستای گرامیداشت هفته تعاون برنامه‌های مختلفی در استان برنامه‌ریزی شده است که با حضور مسئولان استان برگزار می‌شود.
وی برگزاری پنجمین جشنواره تعاونی‌های برتر و تعاونگران نمونه را از جمله برنامه‌های این هفته اعلام کرد و افزود: در این جشنواره از شرکت‌های تعاونی که در راستای اهداف اداره کل تعاون تلاش می‌کنند از لحاظ شاخص‌های عملکردی امتیازات برتر را کسب کرده‌اند تقدیر به عمل می‌آید.
متوسلین با اشاره به اینکه انجام ثبت نام برای شرکت در این جشنواره در استان به صورت اینترنتی انجام شد، خاطرنشان کرد: از بین کل تعاونی‌های شرکت کننده در این جشنوراه 12 تعاونی به عنوان تعاونی برتر در استان شناسایی شده‌اند که طی مراسمی از آنها تقدیر می‌شود.
وی تقدیر و تجلیل از تعاونگران پیشکسوت و جوان را از برنامه‌های هفته تعاون سال گذشته اعلام کرد و یادآور شد: با توجه به اجرای این طرح نو و ابتکاری تعاونگر جوانی که به عنوان تعاونگر نمونه و جوان معرفی شده‌اند که امسال با تشویق‌های انجام شده به عنوان کار آفرین نمونه کشور نیز معرفی شد.
مدیرکل تعاون استان زنجان افزود: امسال نیز برای تقدیر از تعاونگران ایثارگر نیز برنامه داریم
 

۱۰ شهریور ۱۳۸۹ ۱۷:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید