اخبار

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سال 95 در اداره کل بیمه سلامت استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیران در جشنواره کارآفرینان برتر تصریح کرد: این جشنواره همانند سال های گذشته با گذراندن فرآیند جشنواره انجام گرفت و از کارآفرینان برتر استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

غریوی به برگزاری کارگاه یک روزه بیمه بیکاری و حمایت از واحدهای مشکل دار با حضور مهندس یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی اشاره کردو از حضور دکتر منصوری معاون اشتغال و توسعه کار آفرینی وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان و حضور در جلسه کارگروه اشتغال استان خبر داد.

وی به محول شدن مسئولیت کمیته کارگری مراسمات دهه فجر به اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اشاره کرد وافزود: با توجه به اینکه ایام الله دهه فجر از تاریخ انقلاب اسلامی حکایت از روزهای به یاد ماندگار در تاریخ ملت بزرگ ایران است انقلاب که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی می باشد باید تلاش کنیم مراسم دهه فجر هر سال از سال قبل بهتر و پربارتر باشد و برای رسیدن به این هدف همکاری و تعامل تمام دستگاهها را نیازمند است. 

در ادامه مدیر کل بیمه سلامت گزارشی از عملکرد اداره کل بیمه سلامت استان ارائه نمود و مدیران سایر دستگاهها به بیان برنامه های پیشنهادی برای برگزاری در دهه فجر پرداختند.

 

۱۳ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید