اخبار

طرح تکاپو با جدیت در استان زنجان اجرا می شود

طرح تکاپو با جدیت در استان زنجان اجرا می شود
مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طرح تکاپو با جدیت در استان زنجان پیگیری و اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضایوسفی در کمیته اشتغال شهرستان خرمدره اظهارداشت:: در دوران رکود و بحرانهای اقتصادی ،اجتماعی ،اولویت محوری در تخصیص بهینه منابع موضوع اشتغال است لذا ضروری است برنامه های توسعه اقتصادی کشور و استان با رو یکرد رشد فراگیر و اشتغالزا سازماندهی شود .

 وی در ادامه افزود بدیهی است نقطه شروع برای مداخله دولت در دوران رکود در حوزه اشتغال توجه به کسب کارهای  دارای ظرفیت بالای اشتغال است.لذا ضروری است حتی در تخصیص منابع مالی تلاش شود رسته فعالیت هایی که تقاضای نیروی کار ماهر و تخصصی در جامعه افزایش میدهند در اولویت قرار گیرند.

مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اهداف طرح تکاپو در استان زنجان تصریح کرد:در این طرح به دنبال این هستیم که رسته فعالیت های اشتغالزا در سطح منطقه و هر بخش استان متناسب با گرو ههای هدف اشتغال ایجاد و توسعه یابند  لذا توسعه نهادهای تخصصی در هر رسته کسب و کار از خروجی های این طرح است . وی خاطر نشان کرد :‌از رهگذر اجرای موفقیت آمیز این طرح ایجاد 6هزار فرصت شغلی جدید هدفگذاری شده است که امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و همکاری سایر نهادهای مسئول به این مهم نائل شویم.

یوسفی کارگروه تخصصی اشتغال استان را به عنوان محور طرح دانست و گفت : سطح ملی و استانی طرح تکاپو در حال اجرایی شدن است و ساز و کار اجرایی در سطح استانی ارکان و ساختار اجرایی آن است که با محوریت کار گروه اشتغال استان و کارگزار طرح تکاپوی  استان است .

مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان  در خاتمه افزود :  در راستای اجرای شیوه نامه اجرایی مربوطه ، کارگزار توسعه اشتغال طرح تکاپوی استان به وزارت متبوع معرفی شد که پس از طی  دوره های تخصصی  در وزارت متبوع ، شروع به کار نموده است و از همه دستگاه ها و نهاد های استان خواستاریم همکاری لازم را در اجرای طرح داشته باشند .

۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید