اخبار

41 طرح بزرگ تعاونی در زنجان افتتاح شد

41 طرح بزرگ تعاونی در زنجان افتتاح شد
این طرح‌ها شنبه شب همزمان با برگزاری مراسم پنجمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان و با حضور استاندار و مسئولان استان افتتاح شدند

به گزارش خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون استان زنجان سرمایه‌گذاری کل طرح‌های افتتاح شده را در استان 162 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این تعداد طرح زمینه اشتغال بیش از 700 نفر را در استان فراهم می‌کنند.
 سید موسی متوسلین در ادامه با اشاره به عناوین روزهای هفته تعاون افزود: در راستای گرامیداشت هفته تعاون برنامه‌های مختلفی در استان برنامه ریزی شده است که با حضور مسئولان استان برگزار می‌شود.
وی تقدیر و تجلیل از تعاونگران پیشکسوت و جوان را از برنامه‌های هفته تعاون سال گذشته اعلام کرد و یادآور شد: با توجه به اجرای این طرح نو و ابتکاری تعاونگر جوانی که به عنوان تعاونگر نمونه و جوان معرفی شده‌اند که امسال با تشویق‌های انجام شده به عنوان کار آفرین نمونه کشور نیز معرفی شد.
گفتنی در پایان این مراسم از دوازده شرکت تعاونی فعال استان زنجان تقدیر به عمل آمد.
شرکت‌های تعاونی بانوان هفت گوهر زنجان، کارگران ولی‌عصر شهرداری زنجان، چند منظوره وارش سبز درفک، کشت کاران قارچ آبنوس، تلاش بانوان، مسکن مهر هیدج، کیهان سازه، تاکسیرانی شبدیز ابهر، اعتبار فرهنگیان خرم‌دره، هفت نقش بزینه رود خدابنده و یاوران اقتصاد از جمله شرکت‌هایی بودند که از آنها تقدیر شد.
همچنین از یکی تعاونگران با سابقه و پیشکسوت و عبدالله زارعی از جمله تعاونگران ایثارگر و آزاده استان و عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی احرا نیز در این مراسم تقدیر به عمل آمد

۱۴ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید