اخبار

اولین جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان سلطانیه برگزار شد.

اولین جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان سلطانیه برگزار شد.
سرپرست هماهنگی واحد تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه گفت: اولین جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان سلطانیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، یعقوب بیگلر در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهـــه مبارک فجر گفت: هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی هر چه بهتر برای باشکوه برگزار نمودن برنامه های دهه مبارک فجر با حضور کلیه اعضاء کمیته و جامعه کارگری و کارفرمائی می باشد.

وی اظهار کرد: جامعه کارگری پرجمعیت ترین جامعه در سطح شهرستان است و نقش آورترین قشر درشکوفائی وبه ثمر رساندن انقلاب اسلامی وحضور در جنگ تحمیلی مثمر ثمر بوده است.

بیگلر تصریح کرد: کارگران عزیز با پیروی از فرهنگ عاشورائی و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب موجبات یاس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را فراهم نمودند.

در ادامه هریک از اعضاء پیشنهادات ونقطه نظرات خودرا درخصوص اجراء برنامه های مرتبط با مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی مطرح نمودند که استفاده از شعارهای متناسب با این ایامدرسربرگ نامه های اداری، نصب پلاکارد وآذین بندی سردرب و ورودی کارخانجات، بصدا درآوردن زنگ انقلاب در کارخانجات همزمان با لحظه ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، تجلیل و تقدیر از خانواده های شهدا با اعطای هدایا و لوح، حضور کارگران واحدهای تولیدی و صنعتیدر مراسم راهپیمایی 22 بهمن به تصویب اعضای این جلسه رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید