اخبار

نقش تعاون در سال همت مضاعف باید افزایش یابد

نقش تعاون در سال همت مضاعف باید افزایش یابد
دبیر اتاق ‌تعاون استان زنجان گفت: برای افزایش نقش تعاون در کشور باید در سال همت مضاعف بیش از پیش همت و تلاش مضاعف کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محسن جاویدان شنبه شب در مراسم پنجمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان با اشاره به نقش و جایگاه تعاون در قوانین کشور اظهار داشت: در سیاست‌های کلی اصل 44 که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده، جایگاه تعاون در اقتصاد به خوبی تعیین شده است.
وی با اشاره به نقش و جایگاه تعاون در سند چشم‌انداز تصریح کرد: در سند چشم‌انداز 20 ساله اقتصاد کشور سهم تعاون 25 درصد اعلام شده است که باید برای تحقق این امر در کشور تلاش کنیم.
دبیر اتاق ‌تعاون استان زنجان با بیان اینکه بخش تعاون در کشور جایگاه و ظرفیت بسیار خوبی دارد، تصریح کرد: باید برای استفاده مناسب از ظرفیت‌های بخش تعاون در کشور تلاش شده و دولت نیز حمایت‌های لازم را در این زمینه انجام دهد.
وی با بیان اینکه حمایت‌های خوبی از بخش تعاون در طی سال‌های اخیر صورت گرفته است، ادامه داد: باید این حمایت‌ها برای تحقق همه اهداف چشم‌انداز برنامه کشور انجام شود.
جاویدان در ادامه از پیگیری ایجاد تعاونی‌های دانش‌ بنیان و مراکز رشد خبر داد و تصریح کرد: باید جوانان تحصیل‌کرده و بیکار را که قشر عظیم جامعه را تشکیل می‌دهند در این حوزه پوشش و سازماندهی کنیم.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه اتاق تعاون استان از یک سال پیش و با تاکیدات استاندار زنجان فعال شده است، ادامه داد: تلاش اتاق تعاون فعال کردن بخش تعاونی‌ در همه زمینه‌هاست.
دبیر اتاق ‌تعاون استان زنجان با تاکید بر اینکه باید برای معرفی بیش از پیش و گسترش فعالیت‌های بخش تعاون تعاونگران نیز تلاش کنند، افزود: در زمینه معرفی ظرفیت‌های بخش تعاون باید بیش از پیش تلاش شود.
وی با تقدیر از حمایت‌های مسئولان در زمینه فعال شدن بخش تعاون افزود: باید این حمایت‌ها در سال همت مضاعف و کار مضاعف افزایش یابد.
 

۱۴ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید