اخبار

برگزاری دومین جلسه ویدئو کنفرانس، بررسی وظایف و برنامه های ابلاغ شده از طرف ستاد های فرهنگی فرابخشی

برگزاری دومین جلسه ویدئو کنفرانس، بررسی وظایف و برنامه های ابلاغ شده از طرف ستاد های فرهنگی فرابخشی
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع بررسی وظایف و برنامه های ابلاغ شده از طرف ستاد های فرهنگی فرابخشی در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: پیرو نامه مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی این جلسه با حضور معاون امور اجتماعی وزیر دکتر صادقی فر و با حضور 17 استان بصورت همزمان، در محل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه صادقی فر معاون امور اجتماعی وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از حضور استان های شرکت کننده در این جلسه از معاونین و روسا وکارشناسان فرهنگی استان در خواست نمود تا نقطه نظرات خود را در خصوص موضوع جلسه( بررسی وظایف و برنامه ای ابلاغ شده از طرف ستاد های فرهنگی فرابخشی ) ارائه نمایند.

در ادامه پس از ارائه گزارشات تعدادی از استان ها بازرگانضمن تبریک انتصاب دکتر صادقی فردر خصوص مسائل و مشکلات فرهنگی پیش رو نقطه نظرات خود را ارائه داد.

وی به برنامه های این اداره کل در ایام الله دهه مبارک فجر و همچنین به تقدیر ویژه اداره کل در امر نماز و ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اشاره نموده و ابراز امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک شاهد رشد و شکوفائی و توسعه مسائل فرهنگی در استان باشیم.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید